Logowanie

Statystyka

Użytkowników : 37194
Artykułów : 7
Zakładki : 6
Odsłon : 28110

Email

O autorze gry SYGGLE

Dr inż. Jacek Borowiak od 1997 roku jest nauczycielem akademickim, gdzie uczy m.in. przedmiotu "finanse".

Jest "nieugiętym" propagatorem edukacji finansowej i "wiecznym studentem" w zakresie motywacji, przyczyn osiągania sukcesu, finansów i inwestowania. Brał udział w kilkudziesięciu szkoleniach motywacyjnych, biznesowych i inwestycyjnych w Polsce, Niemczech, Holandii, Włoszech, Hiszpanii i Portugalii, prowadzonych m.in. przez znane światowe autorytety z tych dziedzin (Roberta T. Kiyosaki, T. Harva Ekera, Briana Tracy, Darrena Hardy, a także z udziałem Donalda Trumpa).


Od kilkunastu lat jest aktywnym inwestorem na rynkach papierów wartościowych i nieruchomości.

 

Jednym z jego marzeń, które właśnie się spełnia, było wydanie gry edukacyjnej uczącej finansów i inwestowania. Gra SYGGLE jest efektem zdobytej przez niego wiedzy i doświadczenia.

Napisał książkę o finansach osobistych i inwestowaniu pt. "Emerytura nie jest Ci potrzebna, czyli jak kilka Twoich decyzji może spowodować, że zgromadzisz majątek i szybciej osiągniesz wolność finansową", która zyskała miano bestsellera portalu Rozpisani.pl.

Napisał też książki:

"Jak stworzyć system transakcyjny do inwestowania na giełdzie"

"Co robić, by zawsze mieć pracę i więcej zarabiać"

Więcej artykułów Jacka Borowiaka można znaleźć na jego blogu lotdocelu.pl


Świetnie się bawi tworząc aktywa, przynoszące pasywny dochód, tworząc i testując giełdowe systemy transakcyjne na własny użytek, czytając książki i uczestnicząc w seminariach, prowadząc darmowe konferencje internetowe i zajęcia z finansów osobistych oraz możliwości i technik inwestycyjnych, redagując bloga, pisząc książki oraz słuchając dobrej muzyki i oglądając w telewizji i na żywo zawody sportowe (szczególnie żużel).

 

jacek..........................................

 

 

Poleć na Facebook'u

Warto wiedzieć

Reklama